Aerokartografija

Gaukite medžiagą reikalingą darbų planavimui itin greitai. Naudodami atitinkamas kontroles procedūras, iš drono nuotraukų galime sugeneruoti tikslias ortofoto, 3D modelius ir apskaičiuoti tūrius.

Matavimai dronu ir lazeriniu skeneriu

Ortofoto

Iš drono gaunamos nuotraukos sujungiamos į vieną aukštos rezoliucijos orto-žemėlapį. Kiekvienas pikselis turi savo 2D koordinates, ir gali būti naudojamas tiksliems horizontalių atstumų ir paviršių plotų matavimams.

3D modelis

3D mesh modelis su fotorealistinėmis tekstūromis

Tūrių matavimai

Pasitelkdami dronus ir fotogrametriją galime išmatuoti praktiškai bet kokių atsargų ar grunto tūrį.

Privalumai

Tikslūs rezultatai greičiau

Naudojant atitinkamas kontroles procedūras matavimai dronu gali būti atliekami iki 5cm tikslumu.

Matavimai per atstumą

Matavimai atliekami iš oro todėl tai neturi įtakos objekto veiklai ir nereikia stabdyti darbų. Tokie matavimai taip pat yra saugesni nei tradiciniai metodai.

Kas svarbu matuojant dronu

1. Užtikrinkite, kad jūsų skrydis turi bent 70% persidengimą.

Matavimai dronu nuotrauku persidengimas

2. GSD yra nuotraukos pikselio dydis realybėje ir daugumos dronų jis yra tarp 1 ir 10 cm. Mažas GSD (1 cm) reiškia labai aukštos rezoliucijos nuotrauką, o aukštas GSD reiškia žemą rezoliuciją.

GSD_formule

3. Trumpai tariant, užtikrinti geresniam tikslumui jums reikia skristi lėčiau, naudoti greičiausią įmanomą užrakto greitį ir žemiausius ISO nustatymus.

4. Pasirinkite ryškius ir aiškios geometrijos kontūrženklius, kad juos būtų galima lengvai atskirti nuo aplinkos ir atrasti ženklo centrą.

susisiekite

[email protected]

+37067939354